Workshop Netwerken
Datum:
dinsdag 26 februari 2019, 10:30 tot 12:30Locatie:
Uit onderzoek is gebleken dat acht op de tien professionals een nieuwe baan of nieuwe opdracht via hun netwerk krijgt. Netwerken is dé manier om aan een nieuwe baan te komen, klanten te vinden en goed op de hoogte te blijven.
Maar vind jij netwerken ook zo spannend? Kom dan naar de workshop “Netwerken”.
Gastspreker en netwerk-liefhebber Martine Cornet leert je met meer plezier en zelfvertrouwen te netwerken. Of het nou gaat om koffiegesprekken of om netwerkbijeenkomsten. Ook komt aan bod hoe je LinkedIn kunt inzetten om veel persoonlijker online te netwerken.
Je gaat met meer vertrouwen en een aantal handige tips naar huis. En tijdens de workshop kun je alvast netwerken met de andere deelnemers.
Datum: donderdag 26 februari 2019 Tijd: 10:30 - 12:30 uur (aanvang 10:15 uur) Locatie: Serre zaal bij Bowlingcentrum De Kegel te Amstelveen Deelname is gratis
Er is plek voor maximaal 15 deelnemers, dus meld je nu gratis aan via https://www.debroekriem.nl/event/netwerken-11/.